De reclame 'Koekje d'r bij?' vind ik onvergetelijk, en nog regelmatig kan ik het niet laten met die intonatie mensen een koekje aan te bieden.
Maar in het geval van het koekje bij de Hema bedank ik altijd vriendelijk, want dat is het meest onappetelijke koekje dat ik ken. Ze zitten in een grote kartonnen doos, en worden daar uitgegrabbeld door de mevrouw achter de balie, waarna ze het op je schoteltje legt.
Met dezelfde handen als waarmee ze het geld hanteert. En eerlijk gezegd verdenk ik de Hema er van dat ze als die versmade koekjes recyclen, en gewoon weer in die doos gooien.
Het zou helpen als het koekje verpakt was, dan was het in ieder geval hygiënischer. Maar gelukkig ben ik geen koekjeseter. Mijn zonden zijn chocola en chips!
Ken jij het koekje van de Hema?
Wat zijn jouw zonden op het gebied van snacks?
Koekje d'r bij?

( Hide )
Abonneren op:
Reacties posten (Atom)
Ik ken het koekje niet, mijn zonden zijn af en toe chips.
BeantwoordenVerwijderenIk vind het heerlijke koekjes bij de Hema!
BeantwoordenVerwijderenBij de Hema waar ik kom, pakken ze ze met een tangetje uit de doos, dus geen vieze vingers eraan.
Zo zie je maar weer, smaken verschillen.
groet
Jolanda
Hé, daar hebben ze dus geen eenduidig beleid in blijkbaar! Dat vind ik een stuk hygiënischer met een tang.
BeantwoordenVerwijderenNu moet ik alleen nog af van mijn vermoeden dat ze die koekjes recyclen.
Dit vind ik een hele moeilijke want aan de ene kant wil ik graag verpakkingen beperken aan de andere ben ik volledig met je eens dat het niet hygiënisch is.
BeantwoordenVerwijderenMoeilijk.
Gr,
Julia
PS: alle soorten koekjes en gebak (en chocola en chips en...)
Geen idee of de Hema open en bloot koekjes heeft, drink er nooit koffie
BeantwoordenVerwijderen